Přeskočit navigaci.

Vánoční list 2o18

Milí členové a přátelé

karlovarského sboru,

ve známé Husově písni zpíváme a vyznáváme: Jezu Kriste, štědrý kněže, s Otcem, s Duchem jeden Bože, štědrost tvá jest naše zboží z tvé milosti. Protože je náš Pán tak štědrý, můžeme se radovat ze štědrých Vánoc. Tato štědrost spočívá nejen v hmotných dárcích a dobrém jídle, ale především v setkání.

Štěpán Zavřel

Ke stažení:

Velikonoční dopis 2o18

Milí bratři a sestry, přijměte proto pozvání k velikonočním bohoslužbám a setkáním:

Na Zelený čtvrtek 29. března v 17.00 se sejdeme v DS v Drahovicích k četbě pašijí.

Na Velký pátek 30. března v 9.15 se budou konat bohoslužby s vysluhováním sv. VP ve sborovém domě na Zahradní ul.

Na velikonoční neděli 1. dubna v 9.15 se shromáždíme ke službám Božím s vysluhováním sv. VP ve sborovém domě na Zahradní ul.

V případě žádosti o pastorační návštěvu, prosím, neváhejte se obracet na faráře sboru.

S přáním všeho dobrého od našeho vzkříšeného Pána a s pozdravem radosti a pokoje.

vel2018

Vánoční dopis 2o17

Milí bratři a sestry, srdečně Vás zdravím v adventní době L. P. 2017

Přijměte pozvání k následujícím svátečním bohoslužbám

17.12. – 3. adventní neděle, dětská slavnost v 9.15

24.12. – 4. adventní neděle a Štědrý den se sv. večeří Páně 14.00

25. 12. – Hod Boží vánoční se sv. večeří Páně v 9.15

31.12 – 1. neděle po Vánocích, Starý rok v 9.15

Ke stažení:

Vánoční dopis 2016

vanocnidopis2016

A V TÉ KRAJINĚ BYLI PASTÝŘI POD ŠIRÝM NEBEM A V NOCI SE STŘÍDALI V HLÍDKÁCH U SVÉHO STÁDA. NÁHLE PŘI NICH STÁL ANDĚL PÁNĚ A SLÁVA PÁNĚ SE ROZZÁŘILA KOLEM NICH. (Lk 2,8-9)

JÁ JSEM SVĚTLO SVĚTA; KDO MĚ NÁSLEDUJE, NEBUDE CHODIT VE TMĚ, ALE BUDE MÍT SVĚTLO ŽIVOTA.  (Jan 8,12)

POZVÁNÍ výročí sboru - 65 let

vyroci65

Vážení přátelé,

farní sbor Českobratrské církve evangelické v Karlových Varech byl založen dne 1.května 1951. Je to už 65 roků. Toto významné výročí si připomeneme na slavnostních bohoslužbách dne 8. května 2016 v 9:15 hodin v naší modlitebně v Karlových Varech, Zahradní 33, za účasti synodního seniora naší církve bratra Daniela Ženatého, který nám poslouží zvěstí Božího slova. Po bohoslužbách bude následovat rozhovor s bratrem synodním seniorem.

Velikonoční dopis 2016

velikonoce2016

Byl
 jsem
mrtev -
 a hle, živ jsem na věky věků.
Mám
klíče
 od
smrti
 i hrobu

Zjevení 1,18

Vánoční dopis 2015

Požehnané Vánoce!

betlem-vandop2015

Aj, král tvůj přijde k tobě spravedlivý a spasení plný. (Zachariáš 9,9)

Anděl promluvil k Josefovi: Maria porodí syna a dáš mu jméno Ježíš; neboť on vysvobodí svůj lid z jeho hříchů. (Matouš 1,21)

Velikonoční dopis 2o15

veli-dopis2015

Tak Bůh miloval svět, že Syna svého jednorozeného dal, aby každý, kdož věří v něho, nezahynul, ale měl život věčný.

Jan  3,16